Warning: A non-numeric value encountered in /home/studiofoto4/ftp/word/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837
500-322-777 [email protected]

Sesja zdjęciowa Warszawa – Częstsze pytania i odpowiedzi.

Przed sesją biznesową
Dlaczego warto zrobić sobie sesję biznesową?

Doskonale wykonana sesja biznesowa jest idealnym ukoronowaniem twoich zdolności, zdobytego doświadczenia i pokazania siebie jako silnej osoby, która potrafi doskonale zarządzać.

Ludzie, którzy zainwestowali w swój wizerunek łatwiej osiągają sukcesy, ponieważ takiej osobie, która potrafi o siebie zadbać łatwiej jest zdobyć zaufanie w bardzo ważnych i poważnych sprawach biznesowych.

Fotografia biznesowa wyraża w sobie nastepujące symbole:

Sylwetka ukazanego profesjonalisty – to moc, która stawi czoła każdemu zadaniu.

Doskonały ubiór – to godna reprezentacja firmy i siebie na najwyższym poziomie.

Przyjazna mimika twarzy – To przyjazna natura stałego partnera w biznesie z którym chce się współpracować.

Przekonujące spojrzenie – To czynnik, który potrafi przekonać drugą stronę, że to właśnie Ty jesteś najlepszą osobą na dane stanowisko.

Twój najlepszy profil – To ukazanie, że znasz swoje mocne strony i potrafisz je wyeksponować.

Profesjonalna gestykulacja dłoni – To ukazanie serdeczność, bezpieczeństwa, zaufania i pewności swojej osoby.

Człowiek na czasie – Elegancki gadżet technologiczny, modna fryzura, interesujący dodatek do  ubioru powoduje, że jesteś na bierząco z najnowszymi trendami i lubisz się rozwijać.

Dlaczego Wasza oferta jest najatrakcyjniejsza?

Nasza oferta jest atrakcyjna ponieważ:

Jakość zdjęć – Zawsze najlepsza, wysoka rozdzielczość zdjęć idealna do druku w prasie i innych materiałach.

Doskonały retusz fotografii – Kochamy Photoshopa i lubimy poprawiać zdjęcia, zawsze postaramy się wyretuszować fotografie tak, aby reprezentowała cię jak najlepiej.

Profesjonalne studio fotograficzne – Wynajmiemy dla Ciebie najlepsze studio fotograficzne w Warszawie w najbardziej biznesowej dzielnicy – Warszawa Służewiec.

Przekazanie praw autorskich – Zawsze przekazujemy pełne prawa autorskie, fotografie możesz wykorzystywać gdzie chcesz i jak chcesz.

Brak ukrytych opłat – Nigdy nie doliczamy dodatkowych opłat za wstawienie zdjęcia na bilboard czy do prasy, uważamy, że pełne prawa autorskie powinny być Twoje i masz prawo nie mieć zmartwień czy swoje zdjęcie aby napewno mogę wrzucić do wywiadu w prasie. Możesz i nic za to nigdy nie chcemy – to precyzuje nasza uczciwa umowa między Tobą a nami.

Bogate doświadczenie – Jesteśmy na rynku już ponad 5 lat, ponad 70% naszych klientów jest z polecenia. Umiemy profesjonalnie obsłużyć każdego klienta, aby czuł się jak najlepiej i był dumny ze swoich zdjęć biznesowych.

Skąd posiadacie tylu klientów w kalendarzu?

Ponad 5 letni staż firmy na rynku i polecenia naszych zadowolonych klientów wyraźnie procentują i terminy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. 🙂

Ponad 70% naszych nowych klientów jest z polecenia klientów, którzy się u nas fotografowali i są abrdzo zadowoleni. – Jesteśmy z tego bardzo dumni i cieszymy się, że możemy Was zadowolić najlepszymi fotografiami. 🙂

Czy wynajem studia lub dojazd do biura jest wliczone w cene?

Tak, oczywiście, W cenie sesji zdjęciowej wynajem studia lub dojazd do klienta jest już wliczony.

To bardzo istotne, ponieważ nie są Państwo zaskoczeni nieoczekiwanymi kosztami, a nasza oferta tym samym jest bardzo konkurencyjna.

Jaki jest koszt sesji biznesowej?

Zawsze aktualny cennik można znaleźć pod adresem w zakładce Cennik

Warto zauważyć, że cennik nie zawiera ukrytych kosztów i jest w nim wliczony koszt dojazdu do biura lub wynajem profesjonalnego studia fotograficznego w najbardziej biznesowej dzielnicy Warszawy. 🙂

Jak się przygotować przed sesją zdjęciową?

Z całą pewnością wystarczy, aby się wyspać przed sesją. 🙂

Resztą zajmiemy się my w czasie sesji zdjkęciowej.

Jakie zabrać z sobą ubrania i gadżety?

Polecamy do nas zadzwonić pod numer 500 – 322 – 777 nasza stylistka doradzi Wam co można zabrać.  Ale napiszemy też tutaj co jest must have.

Biała koszula – Jest naprawdę super, zawsze warto ją mieć przy sobie i na sobie. 🙂
Krawaty – Jeśli posiadamy kilka sztuk to koniecznie je weź z sobą w czasie sesji wybierzemy najlepsze.

Marynarka/Garnitur/Garsonka – Też jest idealna do sesji zdjęciowych, warto z sobą zabrać.

Eleganckie Buty – Tylko wtedy gdy potrzebujesz zdjęcia całej sylwetki, zawsze warto je z sobą zabrać.

Zegarek – To wspaniała branzoleta, zawsze warto go zabrać na sesję zdjęciową.

Jesli czegoś ci brakuje – to się tym nie przejmuj, postaramy się załatwić kilka ciekawych rzeczy do sesji. Ale musimy o tym porozmawiać przez telefon, aby wiedzieć co z sobą zabrać. 🙂

Sesja biznesowa
Czy taka sesja jest stresująca?

Oj… nie, nie nie i jeszcze raz NIE! – W czasie sesji jest wspaniała przyjacielska atmosfera, opowiadamy sobie nawzajem żarty, pijemy pyszną kawę w pięknie urządzonym studio.

Stworzenie fotografii biznesowej u nas to przygoda, którą niektórzy nasi klienci powtarzają po kilku latach w celu aktualizacji fotografii. 🙂

Nie wolno się stresować, to jest Twój dzień sukcesu, zawsze ci podpowiemy jak najlepiej ustawić się do zdjęcia, o wszystko zadbamy, a na końcu jak trzeba to i Photoshopa użyjemy. 🙂

Niewolno się stresować, współpraca z nami to przygoda, którą trzeba przeżyć, bo otwiera wiele ciekawych możliwości w dalszej karierze.

Dlaczego warto wziąć profesjonalny make-up biznesowy?

Nasza makeupistka posiada wieloletni staż w dziedzinie makijarzu biznesowego. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków idealnie podkreśli rysy twarzy i zadba o skórę, aby była gładsza i nie błyszczała się na fotografii.

Dzięki takim zabiegom człowiek na zdjęciu wygląda profesjonalnie i jest bardzo zadbany.

W jaki sposób mam zapozować, aby wyjść najlepiej na zdjęciu?

Nigdy się oto nie martw, wszystko powiemy, pokażemy co i jak i zobaczysz – będzie wychodziło idealnie. 🙂

Mam kilka ciekawych pomysłów, czy możemy je zrealizować?

Oczywiście, zawsze jesteśmy chętni zrealizować sesję zdjęciową, która ci się podoba i na którą masz pomysł. Nigdy nikomu nie narzucamy formy. 🙂

Po sesji biznesowej
Czy usuniesz mi tę zmarszczkę? 😉

Każdy człowiek ma jakąś zmarszczkę, ale nie przejmuj się tym, kochamy Photoshopa, jak będzie trzeba to wszystko pięknie wyretuszujemy, aby wyglądało to naturalnie, niekoniecznie plastikowo. 🙂

Ile czasu trwa retusz zdjęć?

Staramy się oddać pięknie wyretuszowane zdjęcia do ok tygodnia, często zdaża się, że pierwsze fotografie są już wysyłane wcześniej.
Jeśli potrzebujesz usługi ekspresowej na jutro to proszę nam o tym powiedzieć, za dodatkową opłatą przepracujemy całą noc, abyś był zadowolony.

Czy mam pełne prawa autorskie?

Oczywiście, że tak. Możesz ze zdjęciami robić wszystko co ci się podoba, publikować je w gazetach, umieszczać na bilboardach, nigdy do ciebie po jakimś czasie nie zadzwonimy i nie powiemy ci, że ojej, zdjęcie zostało wydrukowane w 100 000 egzemplarzy w gazecie jako wywiad i proszę nam dopłacić. – uważamy, że jest to niesprawiedliwe dlatego też umowa z nami podpisana zezwala Wam na wszystko – nigdy nikogo nie ograniczamy.

Czy tymi zdjęciami mogę się posługiwać wszędzie?

Dokładnie tak. Wszędzie. I nie ma żadnych dodatkowych opłat za licencję. Umowa podpisana z nami jest bardzo korzystna i posiadasz pełne prawa autorskie do zdjęć wykonanych u nas.

Program poleceń

Podobają mi się fotografie, czy mogę Was polecić znajomym?

Bardzo się cieszymy. Oczywiście zawsze pamiętamy o naszych klientach, którzy nas polecają i staramy się zawsze im wynagrodzić dobre słowo za naszą pracę. Informacje o systemie poleceń można otrzymać w czasie sesji zdjęciowej. 🙂

Powiemy krótko. Opłaca się nas polecać 🙂

Still need help? Send us a note!

Jeśli posiadasz jeszcze jakieś pytania to odpowiemy na nie pod adresem [email protected] lub pod telefonem +48 500-322-777

022032051 041